Merk: Kangol.
Land van productie: Taiwan
kleur: Fuchsia, Zwart
Maat: S, M, L, XL
Materiaal: 65% modacrylic, 35% viscose. Hoofdband 100% Nylon
Wasbaar: Ja
Ronde vilthoed met een brede rand. De vaste rand is rondom 10cm. De bol van de hoed is afgewerkt met een breed lint waarop op de rechterkant een strik zit in een afstekende kleur. De hoed is niet gevoerd. Een mooie afgewerkte hoed.
Bermuda spacecap van Kangol. Een gebreide pet gemaakt met een soort frottee garen. Deze cap is aan de achterkant dicht dus er zitten maten in. Zowel voor dames als voor heren draagbaar. Met kangeroe logo op de voorkant van de cap.
Lederen hoed van het Australische merk Barmah. De hoed is gemaakt van rundsleder. en heeft een elastische binnenband. Aan de zijkanten zitten aan elke kant 2 ventilatiegaatjes. De hoed heeft een laag model bol. Leder is een natuurproduct, elke hoed is dus net weer iets anders van tint en print.
Mooie luchtige gebreide zomercap van Kangol. Zowel voor dames en heren. De cap heeft een open gebreide rand in de bol en is aan de achterkant gesloten. Vandaar dat er maten in dit model zitten.